Movies

5 seriali o seksie

Już od jakiegoś czasu seriale to małe arcydzieła filmowe, które wypierają pełnometrażowe produkcje. Coraz więcej z nich porusza również tematykę seksualną. Jeśli nie macie planu na weekend lub właśnie szukacie czegoś ciekawego do obejrzenia, poniżej lista seriali na Netflix, które są związane z seksem, ale nie tylko.

Masters of Sex

Duetu Masters i Johnson w świecie seksuologii nikomu nie trzeba przedstawiać. To dzięki tej parze wiemy dużo więcej na temat reakcji seksualnych kobiety i mężczyzny. W serialu zobaczycie jak wyglądał proces dochodzenia do jednych z największych odkryć w seksuologii, ale także poznacie historię relacji tej pary badaczy. Warto!

Easy

Krótki, zwięzły, ale dający do myślenia. 8 odcinków, w których przeplatają się losy bohaterów i ich doświadczenia seksualne. Całość okraszona ciekawymi dialogami i rozważaniami na temat wpływu nowych technologii, współczesnego świata i kultury na życie seksualne.

You me her

Był sobie mężczyzna, który fantazjował o trójkącie z dwoma kobietami… Historia stara jak świat powiecie. Ale co jeśli jego żona również o tym fantazjuje i udaje im się znaleźć idealną kandydatkę? To chyba pierwszy serial przedstawiający związek poliamoryczny.

Hot girls wanted: Turned on

Serial dokumentalny, w którym poznajemy świat porno poprzez historie osób, które go tworzą: reżyserów, producentów, aktorów. Jest to kontynuacja pełnometrażowego filmu dokumentalnego „Hot girls wanted” również produkcji Netflixa.

Big Mouth

Serial animowany mówiący o trudach dojrzewania płciowego. Mam trudności z określeniem do kogo skierowana jest ta produkcja. Tematyka ma charakter edukacyjny, znajdziemy tu odpowiedzi na pytania, które chyba każdy nastolatek zadawał sobie wkraczając w okres dojrzewania. Bardzo wprost pokazuje czym jest ejakulacja, nocne polucje, pierwsza miesiączka, wątpliwości na temat własnej orientacji. Jednak ze względu na wulgarny język i poziom niektórych żartów mam wątpliwości czy jest odpowiedni dla osób poniżej 18 roku życia.

Jesienne wieczory coraz dłuższe, dlatego mam nadzieję, że z tej listy wybierzecie coś dla siebie, miłego oglądania!

Standard

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.